0

Bath&Sun panel łazienkowy 3w1 A716A seria Premium - OGRZEWANIE, wentylacja, oświetlenie

Ocena klientów

ocenaocenaocenaocenaocena
Cena brutto: 800,00 PLN 650,41 PLN netto
Producent: Inny
Nr katalogowy: A716A
Status: Dostępny
Koszt wysyłki: 59,00 PLN (przedpłata), 59,00 PLN (pobranie)
Ilość:
Ilość
sztuk
Opis produktu
Wielofunkcyjny panel łazienkowy infrared z serii Premium A716 A
To seria wysokiej klasy urządzeń wielofunkcyjnych do zainstalowania w podwieszanym suficie lub w jego specjalnie wydzielonej konstrukcyjnie części na minimalnej wysokości 2,2 m zawierających funkcję ogrzewania IR, wentylacji oraz oświetlenia.

Urządzenia Bath&Sun® wyglądają bardzo efektownie i gustownie.

Satysfakcja z używania urządzeń Bath&Sun jest ogromna,
a poczucie komfortu – bezcenne.

36-MIESIĘCZNA GWARANCJA PRODUCENTA
 
OGRZEWANIE :
 
Ogrzewanie realizowane jest poprzez 4 promienniki podczerwieni (IR) o mocy 275W każdy i uruchamiane za pomocą naściennego panela z przyciskami funkcyjnymi: oświetlenie, 2 lampy IR, 4 lampy IR, wentylacja. Promienniki są dostępne w dwóch wersjach: białej i złotej. Wersja biała to jasna, słoneczna barwa światła, wersja złota przybiera jej bardziej stonowany i ciepły charakter.
Moc obydwu wersji promienników jest taka sama.
 
WENTYLACJA :
 
Wentylacja w urządzeniach Bath&Sun® Premium jest wydajna (180 m3/h) oraz cicha (tylko 43dB), i co najważniejsze, turbinowy wentylator skutecznie usuwa parę, wilgoć i nieprzyjemne zapachy zapewniając komfortową wymianę powietrza, zwłaszcza w małych łazienkach i tych pozbawionych okna.
O dużej wydajności świadczy przykład łazienki o wymiarze 2m x 3m,gdzie całość powietrza wymienia się co każde 5 minut.
 
OŚWIETLENIE :
 
Oświetlenie punktowe montowane w suficie to już standard. Seria Premium A716 doskonale wpisuje się w ten nurt, dostarczając rozwiązania pełne elegancji i w dobrym guście. Może być zestawione razem z pozostałymi elementami oświetlenia lub uruchamiane osobno z panela naściennego.
 
DANIE TECHNICZNE PRODUKTU :

- Numer serii: A716
- Napięcie znamionowe zasilania: 230-240 [V]AC
- Częstotliwość zasilania: 50 [Hz]
- Moc urządzenia: 1080 W / 1180 [W]
- Emisja hałasu: 43 [dB]
- Wydajność wentylatora: 180 [m3/h]
- IP: X2
- Waga urządzenia: 4,5 [kg]
 
A TAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE:
 
 
CZY WIESZ ŻE PROMIENIE PODCZERWONE BARDZO KORZYSTNIE WPŁYWAJĄ NA TWOJE ZDROWIE ?

Jak zatem podczerwień oddziaływuje na żywy organizm?

W tkance biologicznej wywołuje przede wszystkim reakcje termiczne.
W kontakcie ze skórą skutkuje ogrzaniem i wywołuje pocenie się.

Posiada właściwości biostymulacyjne i zdrowotne, stąd jej zastosowanie w przypadku bólów mięśniowych, leczenia kontuzji i stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia.

Z jej pomocą można leczyć takie schorzenia jak: choroby skóry, mięśni, rwa kulszowa, wysokie ciśnienie krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienia.

Energia podczerwieni korzystnie wpływa na układ sercowo naczyniowy, układ oddechowy, gospodarkę wodno-elektrolitową, czynność wydzielniczą nerek i wielu innych gruczołów.

Poza tym obniża napięcie mięśni, zmniejsza pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorową, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo, a także znacznie przyspiesza przemianę materii.

Promieniowanie podczerwone oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, w tym, co szczególnie może zainteresować panie, z żelującej substancji składającej się z tłuszczu, wody i innych zbędnych substancji, lokalizujących się w fałdach pod skórą, czyli cellulitu.


OGRZEWANIE NA PODCZERWIEŃ

Czy zdarza się, że w Twojej łazience nie odczuwasz komfortu termicznego, jest za duża wilgotność lub po prostu jest zimno?

A po wyjściu z kabiny prysznicowej odczuwasz przejmujące zimno i pragniesz jak najszybciej ogrzać się najlepiej w ciepłych promieniach słonecznych?

Rozwiązaniem jest zamontowanie jednego z trzech typów urządzeń Bath&Sun. W zależności od wielkości Twojej łazienki możesz wybrać produkt z serii premium o 4-promiennikach IR w pięciu wersjach kolorystycznych lub bardziej ekonomiczną wersję standard o 2-promiennikach. zobacz produkty Bath&Sun…

Promienniki podczerwieni (IR) generują kojące ciepło, które rozchodzi się promieniście zapewniając równomierny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu (różnice pomiędzy temperaturą przy suficie i podłogą są minimalne). Wszystkie przedmioty, ściany i podłoga w zasięgu ogrzewania będą ciepłe i suche, co sprzyja zdrowemu klimatowi i zapobiega powstawaniu pleśni.


Ponadto, ogrzewanie IR efektywnie suszy ręczniki i ubrania, co szczególnie jest przydatne w okresie poza sezonem grzewczym. Urządzenia Bath&Sun wyglądają bardzo efektownie i gustownie. Dla wielu osób satysfakcja z używania urządzeń Bath&Sun jest ogromna, a poczucie komfortu – bezcenne.
 
Gwarancja jest udzielana wówczas gdy:

1. Urządzenie jest zainstalowane i użytkowane zgodnie instrukcją obsługi.
2. Instalacja elektryczna jest wykonana przez uprawnionego i wykwalifikowanego
elektryka.
3. Powstała wada nie jest skutkiem zmian lub modyfikacji urządzenia.
4. Gwarancja obejmuje dokument potwierdzający zakup wraz z datą zakupu.
 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


© Copyright ecombikol.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone | Sklepy internetowe CStore
Kontakt ze sklepem

P.H. COMBIKOL Piotr Kolonko

ul. Wałowa 37A

43-100 Tychy

 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek - Piątek 8-18

Sobota 9-14